Kategoriler
Kargo Şubeleri

PTT kargo çalışma saatleri

Türkiye’nin en eski kurumlarından, kargo işletmesi olarak faaliyet gösteren ve ülke genelinde binlerce şubesi bulunan PTT kargo çalışma saatleri. İşte PTT şubeleri güncel mesai saatleri.

Türkiye genelinde binlerce şubesi ile hizmet veren kargo şirketleri arasında yer alan PTT kargo hangi çalışma saatleri (PTT Şubeleri mesai saatleri) arasında müşterilerine hizmet veriyor?

Sizin de PTT Şubelerinde bir işiniz varsa mutlaka mesai saatleri içinde işinizi halletmelisiniz. Devlet ile bağı olan ve en eski kargo şirketi olarak bilinen PTT kargo çalışma saatleri ne zamanlar? Bir gönderiniz var ve yollamak istiyorsunuz, çalışma saatlerine dikkat ederek gün içerisinde gönderinizi dilerseniz kapınızdan, dilerseniz size en yakın PTT kargo şubesinden uygun fiyatlarla gönderebilirsiniz. Milyonlar gönderiyi hemen her gün farklı bir ve ilçeye götürüp getiren PTT kargo çalışma saatleri merak ediliyor.

Hemen hemen Türkiye’nin her il ve ilçesinde bir PTT şubesi bulunmaktadır. Bankacılık hizmeti vermeye başlayan PTT kargo şubelerinde en uygun rakamlı kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kamu kurum ve kuruluşları tüm tebligat ve gönderilerini PTT kargo ile yapmaktadır.

Adına şarkılar yapılan, filmler çekilen ve postacı olarak anılan PTT kargo, Türk insanı için oldukça değerli bir kurumdur. Yıllarca pek çok vatandaşa memuriyet kapısı olmuştur. Halen PTT şube ve kargo şubelerinde binlerce vatandaş çalışmaya devam etmektedir.

İşte PTT kargo şubeleri çalışma saatleri;

PTT kargo çalışma saatleri sabah 08.30 ile 17.00 arasında faal olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Pek çok kurum ve şirkette olduğu üzere PTT şubelerinde ve PTT kargo için öğlen 12.30 ile 13.30 arasında çalışan personel öğlen arasına girmektedir bu saatlerde şubeler kapalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.