Kategoriler
Diğer Servisler

0850 484 14 09

0850 484 14 09 nolu hat neden arıyor, hangi firmaya, kime ait? -08504841409 numaralı telefon arıyorsa dikkat! Şüpheli bir arama mı, bilgi ve yorumları.

0850 484 14 09 nolu telefon hattı üzerinden aranıyorsanız, sitemizde yazılan yorum ve değerlendirmeleri mutlaka okuyun. 0 850 484 14 09 nolu telefon hattı kime ait, hangi firmanın, arama amacı nedir? Bu soruların yanıtını yapılan yorumlarda bulabilirsiniz.

08504841409 numaralı telefon kime ait, arayan bu numaraya dair sorgulamalar, yapılan aramalara ilişkin en yeni ve en son yorumlar, kim tarafından aranıyor, neden arıyorlar? +90 850 484 14 09 numarası ile yapılan aramalarda kullanılan hat dolandırıcılık mı yapıyor, vatandaşı neden arıyor, yanlış mı yönlendiriyor, kandırıyor mu?

“0850 484 14 09” için 22 yanıt

Konuşmak istemiyorum, cevap vermek istemiyorum bu tür numaralara artık. akşama kadar 50 tane numara arıyor yaa.

Ne ayak bunlar bilmiyorum ama avlayacak insan arıyorlar muhtemelen, cevap verin aynı anda polisi arayın yerini tespit ettirin, avken avcıya dönüşün, dönüşelim. Bunların sonu gelmez ama akıllı olursak hepsinin sonu gelir.

Ne ayak bunlar bilmiyorum ama, avlayacak insan arıyorlar muhtemelen. Cevap verin aynı anda polisi arayın yerini tespit ettirin, avken avcıya dönüşün, dönüşelim.

Ne ayak bunlar bilmiyorum ama avlayacak insan arıyorlar muhtemelen, cevap verin aynı anda polisi arayın yerini tespit ettirin, avken avcıya dönüşün, dönüşelim. Bunların sonu gelmez ama akıllı olursak hepsinin sonu gelir.

Beni de aramış numara bende tekrar aradım. Görüşmeler kayıt altına alınacaktır dedi sonra şarkı çalmaya başladı bende şüpheli olabilir mi diye bir dakika dolmadan kapattım. Ne olduğu belirsiz.

Dolandırıcı bunlar evinizde internet yokmuş diye arıyorlar Türk Telekom altyapısı ile evinize internet çekiyoruz diyorlar. Ukala gereksiz bir tavırla karşılıyor istemiyorum dediğinizde. Ayrıca kapattıktan sonra anlıyorsunuzki faturanıza kol gibi girmiş

Beni de aradılar, “telefon numaranız ekranımda göründü, sizi çok kısa hatta bekleteceğim” dediler. 2 dakika 23 saniye bekledim. Müzik çaldı başka bir şey olmadı, dönen olmadı. Az önce kapattım ve hemen internetten aradım burayı gördüm. Pek hayra alamet değil.

Bende kargo bekliyordum, Arama geldi açmaya yerişemedim, kendim aradım bayan çıktı bir şey dedi anlamadım , az bekletecem dedi, nerden arıyorsunuz dedim hemen hattı beklemeye aldı müzik çalmaya başladı 6 dakika bekledim Kargo olabilir diye bağlanmayınca kapattım, kim ve idüğü belli değil , direk engelleyin.

Benide aradılar fakat yetişemedim ben aradım çok kısa bekleteceğim dedi karşı taraftaki bayan yaklaşık 5 dakika bekledim fakat ne gelen var nede dönen bende kapattım saşma sapan işler bunlar insanları ne diye oyalıyorsunuz ……

Bu numara aradı, buğulu ve işveli bir sesle bir kadın “alooooo” deyip kapattı. Geri aramamız için bir tuzak, büyük ihtimalle dolandırıcılar… Anlamadım!

Bu tür numaraların bizleri aramaması gerekir.İş yapacaklarsa mesaj atsınlar.Yolda giderken, araba kullanırken zır zır zır telefon çalıyor. Telefonu açayım derken bir kazaya da sebebiyet verebilirler.Bu nedenle bu telefonların yasaklanması , ilgili telefon şirketlerinin de izin vermemesi gerekir.

Az evvel beni aradı bende başkasıyla konişiyordum geri döndüm bir kadın actı az bekletecem dedi müzik clmaya başladı bende kapadım sakınclı bir durum bence

TELEKOMAT HABERLEŞME VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ – İZMİR

Geri dönüşlerden para kazanan bir sistem sakın aramayın hiç merak etmeyin . dolandırıcı ve sahtekarların yeni ekmek kapısı bu. sizin aramanızı bekliyorlar……..

Bunu telefon numarası beni saat 7aradi açmadim sakın acamyin gerçekten çok tehlikelidir böyle telefon numaraları budu dünyada yabancılara asla güvenmeyin fakr arama üzerinden ülkemizi ariyior olabilirler burası Türkiye ama yabancı insanlara asla güven olmaz sakın tekrar aramyin telefon kendiligin kapatırlar telefon açmaz iseniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.