Kategoriler
Türk Telekom

0312 737 04 59

0312 737 04 59 nolu telefon numarası tarafından aranıyorsanız dikkat! 03127370459 nolu telefon hattı neden arıyor, hakkındaki bilgi ve yorumlar.

Reklamlar

Sizi arayan veya rahatsız eden bu 0312 737 04 59 nolu telefon hattı hakkında bilgi ve yorumlar numara ile tüm detay ve gerçekleri.

0(312) 7370459 numaralı telefon hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi alt bölüme yorumlarda belirtin.

Merak edenler için herkese açık olan 03127370459 nolu telefon hakkındaki bilgi ve en son yorumlar, bu telefondan yapılan rahatsız edici veya normal olan aramaya ait gerçekleri öğrenmenize yardımcı olabilecek bilgileri bulabilirsiniz.

7370459 numarasının gerçek arama nedeni, bu numara gerçek mi, robot araması mı hemen şimdi bildiklerinizi yazın, yazılanlar ile gerçekleri öğrenin.

Bugün gazetelere baktınız mı? Bütün gazeteler tek bir sayfada. Tıkla gündeme dair bilgi al.

“0312 737 04 59” için 37 yanıt

Kim bu şerefsiz ya… sesli mesajınız var diyip kapattı. Pezevenk dolandırıcı galiba

Az once benide aradi hangi gavtsa. Acmadim googleda numarayi aratinca soven sayan bi suru sonuc buldum.

Beni de aradı sesli mesajınız var dedi kapandı Aradım nereden olduğu belli olmayan bir telesekreter bekletiyor kapattım

Sizi çok kısa hatta bekleticem diyen bir şarmuta saatlerce bizi telefonda bekletiyor
Allah Nerde Namussuz Ve Namussuzluk Düşünen İnsan Var İse Tez Zamanda Helak Etsin İnşallah

Kargo bilgilerinize ulaşıyorum çok kısa süre hatta bekleticem dedi sekiz dakika bekledim sonuç yok kapattım

Bu telefonu açmayın veya Geri aramayın. Bunlar dolandırıcı ŞEBEKESİ SAKİN AÇMAYIN VEYA ARAMAYIN

Beni arayıp numaranız ekranda göründü. Sizi yönlendirip biraz bekleyeceğim dedi. Ankara kodu olduğu için 2.5 dk bekledim ve kapandı. Dikkat li olmak lazım

Şimdi benide aradı bu numara bi kadın şehvetli şehvetli aloooo dedi ve kapattı. Dolandırıcı büyük ihitimal.

Beni arayıp numaranız ekranda göründü. Sizi yönlendirip biraz bekleyeceğim dedi. biraz bekledim ve kapattım. Dikkat li olmak lazım

Açar açmaz anasına kaydım. Birgün umarım önemli bir telefona bu şekilde cevap vermem.

Telefonumda cevapsız çağrı görünce geri aradım Sistemde numaranızı gördüm bekleyin der demez kapattım ama.Simdi merak ediyorum kaç tl geçirdiler
Bi bitmediniz be o.ç ları

Az önce aradı ben numarayı bikmediğim için açmak istemedim, son anda açıtım bir kadın birşeyler homurdanarak kapattı o sırada.

Bu numatayla ilgili olarak burada ve benzer sayfalarda yaşanan aynı olaylar var. Buralara yazarak insanları uyarmak çok güzel, ancak bunun dışında olayı devletin ilgili kurumlarına ve savcılığa da bildirmek gerekir. Tabii bu ve benzer internet sayfalarında, bu numara ile ilgili onlarca örneğin oldupiğunu belirterek.

Lütfen 155’i arayın, görevli personelr olayı özetleyin, sizi Emniyet’e aktaracaktır. Vereceğiniz bilgi doğrultusunda buradaki görevli personel numarayı Dolandırıcılık Masa’sına iletecektir.

ŞİMDİ DE ANKARA KODU KULLANARAK ARAMA YAPIYOR DOLANDIRICILAR AMAN DİKKAT BU BEYİNSİZLERE SAKIN ALDANMAYIN BUNLARIN HAYATI YALAN…

Ben kendi ilim dışından gelen alan kodlu telefonlara bakmıyorum. Resmi işi olan zaten bu şekilde aramaz. Onun için açmayın, hele hele geri dönüş yapmayın. Bunlarda her türlü pislik numara var. Faturanıza yansır diye biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.